• Siyah Ters Projeksiyon Filmi
  • Siyah Ters Projeksiyon Filmi
  • Siyah Ters Projeksiyon Filmi

Teknik Özellikleri Kalınlık : 125 μm
Film Genişliği : 1524 mm
Ekran Yansıma Oranı : %21
Işık Tutulumu : %98
Işık Giriş/Çıkış Oranı :2
Bakış Açısı : 150°,
Kontrast : 1200:1
Sertlik : 2 H
Karakteristiği : Doğal Renkler, Yüksek Kontrast
UV Tutulumu : %99
Kullanım Alanları :
İç/Dış Mekan,
Cam Reklamları,
Ev Sineması,
Pub, bar, gece klübü

Siyah Ters Projeksiyon Filmi

Kontast ve keskinlik oranının en yüksek olduğu film çeşididir. En kaliteli en keskin görüntüler siyah filmde elde edilir. Profesyonel uygulamalarda tercih edilen film çeşididir.Mükemmel bir berraklık vardır. Siyah film ışık geçirgenliğinin en az olduğu film çeşidi olduğu için, bu filmle yapılacak uygulamalarda yüksek ansilümenli projeksiyon cihazları kullanılmalıdır.

Beyaz bir filmden alınan görüntü parlaklığını siyah bir filmden alabilmeniz için 2 kat daha fazla ışık gücü kullanmanız gerekeceğini unutmayınız. Siyah film uygulamalarında belki daha yüksek maliyetli bir projeksiyona ihtiyaç duyacaksınız fakat unutmayınız ki en yüksek kontrastlı görüntüyü de bu filmle alabilirsiniz.Loş ortamlarda, barlar, puplar yada akşam kullanımlarında en mükemmel sonuçları bu fil çeşidiyle alırsınız. Görüntü kalitesi mükemmel, renkler en doğal hallerindedir.

Ev sineması için en mükemmel sonuç bu film ile alınır. Projeksiyonla film izlerken siyah konusunda hassas olan film izleyicilerine en mükemmel siyahı bu film verir. 2000-3000 ansilümenlik bir projeksiyon cihazı ev sineması için yeterli görüntü kalitesini verecektir.