• Duble Beyaz Ters Projeksiyon Filmi
  • Duble Beyaz Ters Projeksiyon Filmi
  • Duble Beyaz Ters Projeksiyon Filmi

Teknik Özellikleri Kalınlık : 100 μm
Film Genişliği : 1524 mm
Ekran Yansıma Oranı : %72
Işık Tutulumu : %98
Işık Giriş/Çıkış Oranı : 5
Bakış Açısı : 180°,
Kontrast : 450:1
Sertlik : 2 H
Karakteristiği : Geniş Bakış Açısı
UV Tutulumu : %99
Kullanım Alanları :
İç/Dış Mekan,
Çift Taraflı Görüntü,
Reklam Paneli,
Fuar Alanları

Duble Beyaz Ters Projeksiyon Filmi

Cama yapıştırılan yapışkanlı filmlerden değildir.Çift tarafı da beyaz olan filmdir. Her iki taraftan da de aynı kalitede görüntü alırsınız. Bu nedenle cama yapıştırılmazlar.Çift taraflı görüntü almak istediğimiz uygulamalarda yada camımıza herhangi bir film yapıştırmak istemediğimiz uygulamalarda kullanılırlar.

Farklı uygulama çeşitleri mevcuttur. Özellikle fuar alanlarında her iki yönden gelen ziyaretçilerin oynatılan reklamlarla dikkatlerinin çekilmesi istenilen uygulamalarda iki milimetrelik iki adet pleksi glas yada cam arasına konularak yapılan uygulamalar, rol lup uygulamaları yada ters projeksiyon perdesi gibi yapılan uygulamalar yaygındır.

Camınıza projeksiyon filmi yapıştırmak istemiyorsunuz. Fakat ters projeksiyon filmini kullanmak ve müşterilerinizin de dikkatini çekmek istiyorsanız double beyaz sizin tercih etmeniz gereken film olmalıdır. İsterseniz camınızın ebatlarında kestireceğiniz bir pleksi glas tabakayla cam arasına sıkıştırıp kullanabilirsiniz, isterseniz de Ters projeksiyon perdesi olarak kullanıp, işiniz bittiğinde sarıp yukarı kaldırabilir, daha sonra tekrar kullanabilir yada başka lokasyonlarda yeniden kullanabilirsiniz.

Firmamız siz sayın müşterilerimiz için bu film çeşidimizden Storlu ve Motorlu olmak üzere Ters Projeksiyon Perdesi hazırlamış ve satışa sunmuştur. Firmamızdan bu ürünlerimizden istekte bulunabilirsiniz.