Promacto Ters Projeksiyon Fimleri

Sunutek Sunum Teknolojileri, günümüzde hızlı bir gelişim gösteren projeksiyon cihazlarını, sunum sistemlerini , ev sinema sistemlerini, projeksiyon perdelerini ,ters projeksiyon ekran filmlerini yakından takip ederek gelişen teknolojiyi en uygun fiyatlarla siz sayın müşterilerimize sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla ters projeksiyon filmi konusunda ihtisaslaşmış kadrosuyla sizlere hizmet etmektedir. Ters projeksiyon filmi tercihi kullanılan yere göre çok önem arz etmektedir. Bu nedenle firmamız müşterilerimizin bu yönde gelen taleplerini inceleyerek, müşterilerimize en uygun projeksiyon filmini tavsiye etmektedir.

Vizyonumuz

Şirketimiz, sunum teknolojileri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak amacıyla sektörü çok yakından takip etmeyi ve sektördeki yenilikleri çok kısa süre içerisinde siz sayın müşterilerimize yansıtmayı, kendisi açısından en önemli vizyon olarak görmektedir.

Misyonumuz

Promacto olarak projeksiyon cihazı ve ters projeksiyon filmi alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir Türk şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.